Olga Mandziuk

nauczyciel zajęć muzyczno-wokalnych

Zajęcia muzyczno-wokalne to nauka śpiewu w języku rosyjskim i angielskim oraz przygotowania do wystawiania opery dziecięcej. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 30 min. w każdej grupie wiekowej.

Zajęcia prowadzi pani Olga Mandziuk nauczyciel muzyki i śpiewu, instruktor zajęć muzycznych, kierownik chóru i ansambli w Związku Ukraińców w Polsce.

Pani Olga posiada wyższe wykształcenie muzyczne, ukończyła Tarnopolski Narodowy Uniwersytet Pedagogiczny w Tarnopolu i 26. czerwca 2007 roku zdobyła kwalifikacje nauczyciela muzyki, etyki, estetyki oraz kultury artystycznej (dyplom w języku ukraińskim, opieram się na polskim tłumaczeniu). Posiada dyplom pianisty Państwowej Szkoły Muzycznej dla dzieci w Tarnopolu, tytuł młodszego specjalisty Państwowej Obwodowej Wyższej Szkoły Muzycznej w Tarnopolu, tytuł licencjata sztuki oraz tytuł specjalisty Narodowego Uniwersytetu Pedagogicznego w Tarnopolu. Śpiewała w chórze w Cerkwi Św. Piotra w Tarnopolu, w chórze Wyższej Szkoły Muzycznej oraz w chórze Narodowego Uniwersytetu Pedagogicznego w Tarnopolu.  W latach 2003 – 2005 pracowała jako koncertmistrz i zastępca dyrygenta chóru w Tarnopolu, później była dyrygentem chóru działającego w Pałacu Kultury w Tarnopolu.