mgr Natalia Pompa-Żur

Dyrektor/Nauczycielka mianowana

Ukończyła studia licencjackie w Dolnośląskiej Szkole Wyższej na kierunku Pedagogika w specjalności Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne oraz studia magisterskie w specjalności Poradnictwo psychologiczno-pedagogiczne a także studia podyplomowe na Wydziale Nauk Pedagogicznych w zakresie Organizacji i zarządzania oświatą w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Posiada Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako nauczycielka we wrocławskim przedszkolu oraz jako opiekunka młodszych dzieci w Finlandii i Wietnamie. Pani Natalia jest nauczycielem bardzo kreatywnym, bezustannie podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w różnorodnych kursach, szkoleniach, warsztatach.

Doskonałą znajomość języka angielskiego wykorzystuje prowadząc zajęcia w języku angielskim w swojej grupie, prowadząc rozmowy z rodzicami obcojęzycznymi a także opiekując się wolontariuszami w ramach współpracy placówki z Organizacją Młodzieżową AIESEC Polska.

Pasjonują ją podróże, o których opowiada dzieciom zachęcając je do poznawania świata. Uwielbia uczyć się języków obcych, obecnie uczy się języka norweskiego. Bardzo ważna jest dla niej troska o środowisko, dlatego wdraża dzieci do segregowania śmieci i dbania o przyrodę wokół nas.

Od marca 2020r. zajmuje stanowisko Dyrektora przedszkola.