Skip to main content Skip to page footer

Aktualności

Międzynarodowy Dzień Kropki

Dziś mieliśmy okazję obchodzić Międzynarodowy Dzień Kropki w naszym przedszkolu, a atmosfera była naprawdę magiczna! Nasze dzieci poznały fascynującą historię Vashti, głównej bohaterki książki "Kropka".

Ta historia była inspiracją do wielu wspaniałych działań artystycznych i edukacyjnych. Nasi młodzi artyści mieli okazję układać historyjki obrazkowe, bazując na treści opowiadania. Tworzyły one swoje własne, wyjątkowe wersje przygód Kropki, co dawało im okazję do wyrażenia swojej kreatywności i wyobraźni. Ale to nie wszystko! Nasze przedszkolaki wzięły też udział w tworzeniu prac plastycznych, używając swoich opuszków palców do odbijania wzorów na kartkach przy pomocy kolorowych farb. Rezultat? Przedszkolna galeria kropek, pełna unikalnych i pięknych dzieł sztuki!

Nie zapomnieliśmy również o rozwoju umiejętności i zdolności naszych dzieci. Zorganizowaliśmy zabawy i ćwiczenia, które pomagały rozwijać spostrzegawczość, doskonalić motorykę małą i doskonalić umiejętności matematyczne. Wszystko to odbywało się w przyjaznej i zabawnej atmosferze, dzięki czemu dzieci miały okazję uczyć się w sposób przyjemny i angażujący.

Ten dzień był naprawdę wyjątkowy, pełen radości i kreatywności. Dzięki Międzynarodowemu Dniu Kropki dzieci mogły rozwijać swoje talenty artystyczne i umiejętności, jednocześnie ucząc się ważnych pojęć i umiejętności. Jesteśmy dumni z naszych małych artystów i jesteśmy pewni, że jeszcze wiele wspaniałych dzieł sztuki przed nimi!

Nasze artystyczne przedszkolaki.