Aktualności

Dyniowe cuda i nie tylko!

Jesień to czas, kiedy natura prezentuje nam swoją paletę kolorów i smaków. W Królu Maciusiu postanowiliśmy uczcić tę wyjątkową porę roku, a inspiracją do naszych działań stała się... dynia! 🧡

W ubiegłym tygodniu zorganizowaliśmy jesienny konkurs „Dyniowe cuda”. Nasze przedszkolaki miały za zadanie udekorować prawdziwe dynie według własnego pomysłu. Dla nas to było ważne wydarzenie, a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy kreatywności! Chcielibyśmy także wyrazić ogromną wdzięczność rodzicom dzieci za wsparcie i zaangażowanie w realizacji tego konkursu. Bez Was to wydarzenie nie mogłoby być tak udane!

Ale to nie koniec naszych jesiennych przygód. Nasz projekt "ABC Małego Konsumenta" to doskonała okazja do nauki zasad obowiązujących podczas zakupów. Nasze maluchy, średniaki i starszaki dowiedziały się, jak ważne jest stanie w kolejce, sprawne wybieranie produktów, płacenie za nie i uzupełnianie braków na półkach. Dla nich to była nie tylko zabawa, ale także nauka. 

Na koniec nie mogło zabraknąć samej zabawy! Zresztą sami zobaczcie galerię z naszego "dyniowego party”! Przekonacie się, że u nas każdy dzień jest pełen radości i nauki! Chcieliśmy przez to wszystko jeszcze bardziej pokochać urok jesieni. I się udało! Pamiętajcie – śledźcie nasze poczynania na bieżąco, bo w Królu Maciusiu zawsze coś się dzieje!